Toyota виготовлятиме автомобілі з цукрової тростини Автор: lesya · Опубліковано: 19.10.2011 16:37 · Розділ: Авто-мото

Стало відомо, що знаменита компанія-автомобілевиробник Toyota виготовлятиме автомобілі з… цукрової тростини. За словами представників компанії, рекордний відсоток екологічно чистого продукту використовуватимуть при виробництві гібрида Sai, оновлена версія якого вже найближчим часом надійде у продаж в Японії.

Загалом, саме по собі використання целюлози при виробництві пластмас навряд чи назвеш чимось революційним. Та й пластик і пластмаса зі значною часткою вмісту натуральної целюлози мають досить обмежену сферу застосування в автомобільній промисловості. Головна причина цього - занадто низька стійкість до механічних пошкоджень та стирання. До недавна цю проблему вирішували, звужуючи рамки, у яких використовувалися такі матеріали, але Toyota вирішила покращити ситуацію.

Toyota використовуватиме дедалі більше екологічного пластику для оформлення своїх моделей
Toyota використовуватиме дедалі більше екологічного пластику для оформлення своїх моделей

Слід зазначити, що на внутрішньому ринку Японії в лінійці Toyota популярна гібридна модель Sai, яку практично не знають за межами країни. Ця модель є майже повним технічним двійником Lexus HS 250h. До цього часу, твердять розробники, в обробці салону Sai частка «натурального» пластику становила близько 60% - це, до речі, один з найвищих показників. А незабаром в продаж надійде рестайлінгова версія Sai, у якій частка натурального пластику зросте до 80%.

В якості натурального компонента використовуватимуть цукрову тростину. Новий матеріал частково використовуватимуть навіть при виготовленні обшивки крісел та покриття підлоги.

Джерело: http://subcar.org


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.