Німецького туриста з'їв гід Автор: lesya · Опубліковано: 18.10.2011 16:12 · Розділ: Події у світі

Нещодавно на островах Французької Полінезії працівники поліції заарештували чоловіка-гіда, підозрюючи в убивстві та канібалізмі. Жертвою провідника став мандрівник з Німеччини - 40-річний Штефан Рамін, який здійснював кругосвітню подорож.

Приводом для затримання канібала стала заява подруги зниклого яхтсмена, 37-річної Хейкі Дорш, якій вдалося втекти від злочинця.

Хейкі подорожувала разом зі Штефаном, пара зупинилася на острові у Французькій Полінезії. Штефан зник одразу ж після того, як пішов разом з гідом полювати на кіз. Хейкі почала хвилюватися через його надто тривалу відсутність і розшукала гіда Анрі. Почувши, що зі Штефаном стався нещасний випадок, та він потребує допомоги, Хейкі негайно вирушила до місця події. Однак гід викрав жінку, прикував її ланцюгом до дерева, згвалтував та залишив у лісі. Декілька годин по тому Хейкі Дорш вдалося вирватися з пастки та звернутися в поліцію.

Туриста зїли каннібали
Туриста зїли каннібали

Останки Штефана Раміна працівники поліції виявили в тліючому багатті на віддаленій ділянці острова. Ідентифікувати останки допомогли зуби. Анрі Гаїті переховувався протягом кількох тижнів, однак в результаті був схоплений та заарештований.

Джерело: http://www.utro.ru/


Інші новини розділу