Банда злочинниць гвалтувала чоловіків заради сперми Автор: lesya · Опубліковано: 18.10.2011 16:07 · Розділ: Події у світі

Цими днями працівникам поліції Зімбабве вдалося затримати трьох жінок, яких звинувачують у згвалтуванні кількох десятків чоловіків.

Злочинниці їздили дорогами країни, заманюючи самотніх подорожніх в автомобіль, після чого відвозили жертву в затишне місце, де, погрожуючи вбивством, змушували нещасного займатися з ними сексом.

Після таких знущань секс-злочинниці накачували наркотиками жертву, відбирали всі гроші та цінності і викидали з автомобіля на узбіччя дороги.

На момент затримання працівники правоохоронних органів виявили в машині гвалтівниць 31 презерватив. Всі вони були наповнені спермою.

У машині злочинниць було виявлено декілька десятків презервативів зі спермою згвалтованих чоловіків
У машині злочинниць було виявлено декілька десятків презервативів зі спермою згвалтованих чоловіків

Наявність використаних презервативів злочинниці пояснили тим, що вони заробляють на життя проституцією та мають настільки щільний графік роботи, що їм ніколи викинути використані гумові вироби. Однак експерти впевнені, що сім’я збезчещених чоловіків використовувалося у ритуальних цілях, оскільки в африканському суспільстві вважається, що сперма не лише дає життя, а й приносить удачу в комерції.

Спіймати злочинниць вдалося цілком випадково. Автомобіль, на якому пересувалося злочинне угруповання, збив пішохода. Розлючений натовп очевидців одразу ж оточив авто, не даючи гвалтівницям втекти з місця злочину.

Джерело: http://www.topnews.ru


Інші новини розділу