Меркантильні люди нещасливі у шлюбі Автор: lesya · Опубліковано: 17.10.2011 14:32 · Розділ: Суспільство

В результаті дослідження, проведеного нещодавно фахівцями, виявилося, що люди, які вважають гроші своїм пріоритетом, набагато рідше бувають задоволені своїм шлюбом.

В рамках дослідження вчені опитали понад 1700 пар, попросивши їх підтвердити вірність твердження: "Гроші та матеріальні цінності ніколи не були важливі для мене". І виявилося, що ті особи, які з цим твердженням не погодилися, продемонстрували низькі показники стосовно емоційної зрілості та відповідальності за своїх партнерів. Разом з тим, меркантильність у багатьох випадках була зумовлена зниженою ефективністю спілкування, підвищеним рівнем конфліктності, зниженим рівнем задоволеності взаєминами та низьким рівнем стабільності у шлюбі. Дослідження проводилося під керівництвом Джейсона Керролла з Університету Брігама Янга.

Меркантильні люди не вміють піклуватися про своїх партнерів (фото з сайту vkurse.ua)
Меркантильні люди не вміють піклуватися про своїх партнерів (фото з сайту vkurse.ua)

До речі, цього тижня були опубліковані дані іншого дослідження, згідно з якими люди, у яких є автомобіль, інвестиції та інші матеріальні блага, набагато частіше одружуються чи виходять заміж.

Джерело: http://inopressa.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.