"Однокласники" розпізнаватимуть людей на фотографіях Автор: lesya · Опубліковано: 17.10.2011 14:18 · Розділ: Нові технології

Вже найближчим часом популярна соціальна мережа "Однокласники" введе новий сервіс, який дозволить впізнавати користувачів на фотографіях. Нова технологія автоматично виявлятиме на знімках обличчя людей. А вже до кінця поточного року планується розвинути технологію до повноцінної ідентифікації людини на фото.

Нову технологію компанія Mail.Ru Group придбала в ізраїльської Face.com, яка раніше розробила декілька додатків на Facebook для ідентифікації людей на знімках. Однак на відміну від Facebook, де користувач самостійно підключає послугу, на "Однокласниках" сервіс буде доступний за замовчуванням.

"Завантаження фотографій та фотомітки завжди викликають особливий інтерес користувачів, адже саме навколо цих можливостей будується важлива для будь-якої соціальної мережі активність: перегляди профілів друзів, коментарі, оцінки, додавання у друзі тощо", - розповів віце-президент Mail.Ru Group, керівник проекту "Однокласники" Ілля Широков. За словами спеціаліста, "Однокласники" - перша соціальна мережа на російському ринку, яка запропонувала сервіс, вбудований всередину сайту. Важливим є те, що цей сервіс не вимагає додаткової установки.

Новий сервіс впізнаватиме людей (фото взято з сайту seonews.ru)
Новий сервіс впізнаватиме людей (фото взято з сайту seonews.ru)

За словами співробітників Mail.Ru Group, технологія впроваджуватиметься у два етапи: спершу "Однокласники" зможуть автоматично виявляти на фотографії обличчя (face detection), пропонуючи користувачеві виставити мітки. Згодом, з впровадженням повноцінного face recognition, соцмережа навчиться розпізнавати на знімках конкретних людей. А після того, як людину вручну відзначать щонайменше на десяти фотографіях, програма зможе сама пропонувати її ім'я при завантаженні нових знімків.

При цьому розпізнавання не застосовуватиметься в закритих альбомах. Окрім того, кожен користувач зможе скасувати автоматичну ідентифікацію в налаштуваннях профілю.

Джерело: http://www.comnews.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.