Три нові системи безпеки від Nissan Автор: lesya · Опубліковано: 17.10.2011 14:10 · Розділ: Авто-мото

Нещодавно знаменита та популярна на увесь світ компанія-автомобілевиробник Nissan розробила три новітніх системи безпеки, які допоможуть уникнути ДТП та різного роду аварійних ситуацій. Перша система отримала назву Acceleration Suppression for Pedal Misapplication. Вона не дозволить починаючому водієві переплутати педалі на парковці чи в гаражі. Система працює наступним чином: за допомогою величезної кількості сканерів та датчиків оцінюватметься ситуацію навколо автомобіля, і система не реагуватиме на різке натискання педалі акселератора, якщо поруч є хоча б якась перешкода.

Друга система під назвою Multi-Sensing System with Rear Camera стежитиме за «сліпими» зонами та попереджатиме водія про можливу небезпеку.

Передбачається, що вже через два роки автомобілі Nissan обладнають новими системами безпеки (фото взято з сайту test.kharkov.ua)
Передбачається, що вже через два роки автомобілі Nissan обладнають новими системами безпеки (фото взято з сайту test.kharkov.ua)

А третя - Predictive Forward Collision Warning System - спостерігатиме за рухом автомобілів у вашій смузі. І якщо дистанція між авто скоротиться до мінімально допустимої, то система попередить про це водія спеціальним звуковим сигналом. При цьому одразу ж спрацюють ремені безпеки.

Передбачається, що вже через два роки серійні автомобілі Nissan обладнають новими системами.

Джерело: http://www.autonews.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.