В Англії відкрили агенство з усиновлення цибулі Автор: lesya · Опубліковано: 14.10.2011 08:01 · Розділ: Цікаві факти

Цими днями безробітні англійські домогосподарки, родом з графства Кент, заснували агентство з усиновлення… маринованої цибулі. Така неординарна ідея з'явилася у Дайан Коннор та трьох її подруг, які потрапили в скрутне фінансове становище.

Зрозуміло, що такам ідея не могла прийти в голову тверезо мислячій людині: жінки розробили бізнес-модель майбутнього агентства з усиновлення цибулі на одній із вечірок у пабі. "Ми обговорювали питання про те, які незвичайні предмети можна було б "усиновити" в благодійних цілях. Раптом хтось сказав "Ну, ви можете усиновити мариновану цибулю"", - розповіла 46-річна британка.

Після розмови в пабі Коннор всерйоз задумалася над, здавалося б, абсурдним зауваженням когось із компанії, і вирішила, що ідею з усиновленням цибулі все-таки можна втілити в життя. Через деякий час вона разом з подругами зуміла роздобути статутний капітал та відкрити цибульне агентство.

Компанія займається тим, що надає своїм клієнтам можливість зберегти «життя» маринованим цибулинам. На сайті агентства зазначається, що кожен бажаючий може допомогти маленькій цибулині почати нове, щасливе життя, замість того, щоб потрапити до шлунка.

Кожен бажаючий може змінити на краще життя цибулини
Кожен бажаючий може змінити на краще життя цибулини

Агентство надає своїм клієнтам можливість обрати цибулину для усиновлення, опісля слід заповнити відповідну форму на сайті. Врятувати цибулю можна з якоїсь особливої нагоди, приміром, з приводу дня народження друга, весілля, заручин тощо.

Рятівник цибулі отримує сертифікат на усиновлення, фотографію щасливої цибулини та вітальну листівку з портретом овоча. Усиновлення цибулі коштуватиме 6,99 фунтів (це приблизно 8 євро)

Джерело: http://www.pravda.ru/


Інші новини розділу