У Парижі з'явилося таксі для дам Автор: lesya · Опубліковано: 14.10.2011 08:58 · Розділ: Цікаві факти

Нещодавно мешканки Парижа отримали чудову можливість похизуватися перед чоловіками: на вулицях столиці Франції з’явився сріблястий англійський кеб, який розвозить виключно клієнток.

За словами директора нової таксомоторної компанії "Таксі для дам", сама ідея такої служби була запозичена у лондонських "Пінк ледіс кеб".

Однак, на відміну від більшості подібних служб, на роботу в нову фірму, приймають виключно водіїв-чоловіків. У автомобілі встановлений GPS-передавач, таким чином місце розташування транспортного засобу можна відстежити в будь-який момент. Водій зобов’язаний також відправляти sms-повідомлення оператору в момент посадки та висадки клієнтки.

Мешканок Парижа розвозитиме сріблястий кеб (фото з сайту dni.ru)
Мешканок Парижа розвозитиме сріблястий кеб (фото з сайту dni.ru)

Пасажирська частина салону таксі відокремлена від водія міцним склом, але при необхідності поспілкуватися з водієм можна скористатися мікрофоном. У розпорядженні пасажирок - телевізор з програвачем компакт-дисків, міні-бар та навіть манікюрний столик, невеликий за розмірами.

Вартість поїздки на такому "жіночому" таксі в межах міста становить 28 євро. А любительки робити покупки можуть скористатися послугою "шопінг": за 150 євро на дві години вони матимуть персонального водія з автомобілем.

Джерело: http://www.kolesa.ru/


Інші новини розділу