Рейтинг найсприятливіших для ведення бізнесу міст Автор: lesya · Опубліковано: 14.10.2011 08:48 · Розділ: Суспільство

Цими днями співробітники компанії Cushman & Wakefield склали рейтинг найсприятливіших для ведення бізнесу європейських міст. Перші місця зайняли Лондон, Париж та Франкфурт відповідно.

Багато місць у рейтингу сприятливих для ведення бізнесу міст зайняли німецькі мегаполіси. Окрім Франкфурта, який замкнув трійку лідерів, до «десятки» найкращих потрапили Берлін (п'яте місце) та Мюнхен (дев'яте місце).

Найкраще розпочати власний бізнес у Лондоні (фото з сайту ul.aif.ru)
Найкраще розпочати власний бізнес у Лондоні (фото з сайту ul.aif.ru)

Столиці Великобританії – лідерові рейтингу – дісталося найбільше балів у шести з 12 категорій, за якими оцінювалися міста. При оцінюванні міст експертами до уваги бралися насамперед доступність ринків та споживачів, наявність висококваліфікованого персоналу, якість телекомунікацій, мовне середовище, транспортна система всередині міста та транспортні зв'язки з іншими містами.

Джерело: http://www.infox.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.