Вчені визначили найромантичніший період доби Автор: lesya · Опубліковано: 14.10.2011 08:44 · Розділ: Цікаві факти

У сучасному суспільстві прийнято вважати, що найромантичнішим періодом доби для вияву почуттів та закоханості є вечір. Однак нещодавно група британських фахівців спростувала цей стереотип.

Так, в результаті нового дослідження, проведеного британськими спеціалістами, виявилося, що період з дванадцятої до другої години дня у даному випадку не беруть до уваги абсолютно незаслужено. За даними опитування, проведеного за підтримки популярного сайту знайомств, самотні люди, які намагаються відшукати свою половинку, найчастіше прагнуть знайомитися саме в обід.

За словами Бретта Хардінга, одного з представників агентства, більшість жінок готові знайомитися з чоловіками в обідню перерву, і кількість таких жінок з кожним днем зростає. Так, протягом останніх шести місяців дані показники зросли майже на 22%. І що цікаво: виявляється, причини вибору обіднього часу дуже банальні: обідня перерва в офісах триває не надто довго, тому необхідність повертатися на роботу - відмінний привід закінчити знайомство, якщо кандидат раптом виявився невідповідним.

Найромантичнішим періодом доби традиційно вважають вечір
Найромантичнішим періодом доби традиційно вважають вечір

З іншого боку, цього часу цілком достатньо для того, щоб скласти враження про потенційного кавалера. За словами фахівців, симпатія до людини виникає вже протягом трьох хвилин знайомства. Виходить, що в обідню перерву можна не лише смачно попоїсти, прогулятися на свіжому повітрі, але й спробувати влаштувати особисте життя. А ось вечори сучасні самотні дами полюбляють проводити з подругами та друзями.

Джерело: http://www.infomaniya.ru


Інші новини розділу