"Машину смерті" продадуть з молотка Автор: lesya · Опубліковано: 13.10.2011 14:10 · Розділ: Події у світі

Вже найближчим часом «Машина смерті» Джека Кеворкяна, відомого під прізвиськом Доктор Смерть, буде виставлена на аукціон разом із іншими речами, які йому колись належали.

Повідомляється, що аукціон відбудеться у Нью-Йорку 28 жовтня цього року. Інформація про аукціон з'явилася на сайті координатора торгів, каліфорнійського колекціонера Девіда Стрітса (David W. Streets). На торгах також продадуть з молотка 13 картин Кеворкяна, окремі документи та інші особисті речі.

Нагадаємо, що Кеворкян використовував «машину смерті» або «Танатрон» для того, щоб допомогти покінчити життя самогубством приблизно 130 безнадійно хворим людям. Хворі помирали в результаті ін'єкції препарату, який викликає зупинку серця. За роки своєї діяльності, яка й подарувала йому прізвисько Доктор Смерть, Кеворкян був засуджений на вісім років тюремного ув'язнення. Сталося це у 1999 році, а в червні 2011 року Кеворкян помер у віці 83 років.

Доктора Кеворкяна засудили до 8 років тюремного увязнення
Доктора Кеворкяна засудили до 8 років тюремного увязнення

Associated Press повідомляє, що доходи від продажу речей Кеворкяна з аукціону частково надійдуть його спадкоємцям, а частково будуть відправлені до центру допомоги дітям, хворим на рак.

У даному контексті нагадаємо, що у квітні минулого року онлайн-аукціон eBay відмовився продавати мікроавтобус, який належав Кеворкяну, зіславшись на правила аукціону, які забороняють продавати речі, пов'язані з відомими на весь світ убивцями.

Джерело: http://news.rambler.ru/


Інші новини розділу