Створено комп'ютерну мишу, яка визначатиме рівень стресу Автор: lesya · Опубліковано: 13.10.2011 13:53 · Розділ: Нові технології

Цими днями розробники найсучасніших комп'ютерних девайсів представили світові новий пристрій, здатний визначати рівень стресу користувача комп'ютера.

Прилад розроблений групою вчених під керівництвом професора Осаму Нітта з Токійського університету. Пристрій представлений у двох модифікаціях: перша являє собою невелику за розмірами пластину, яка легко вміщається в долоні, а друга інтегрована в комп'ютерну мишку. В обох модифікаціях прилад підключається до персонального комп'ютера, завдяки чому користувач може в реальному часі відстежити стан свого внутрішнього світу.

В мишку вмонтована спеціальна пластина, яка вимірюватиме рівень стресу
В мишку вмонтована спеціальна пластина, яка вимірюватиме рівень стресу

За словами професора Нітта, запропонований ним алгоритм достатньо надійний для того, щоб визначити стан нервової системи людини: порівняння отриманих результатів з результатами медичної перевірки гормонального фону показали кореляцію в 70% випадків.

До речі, нову технологію презентували в Токіо на виставці Innovation Japan 2011, яка відбувалася 21-22 вересня. Вчені планують створити аналогічний пристрій, який би не вимагав доступу до комп'ютера.

Джерело: http://www.topnews.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.