"Розумні" кеди від Adidas Автор: lesya · Опубліковано: 12.10.2011 13:50 · Розділ: Спорт

Нещодавно компанія Adidas представила світові свою останню спортивну новинку - кеди adizero f50. Нове взуття оснащене вбудованим у порожнину підошви мікрпроцесором miCoach SPEED_CELL.

Спеціально розроблений мікропроцесор оснащений системою датчиків, яка дозволяє йому аналізувати та передавати на різні пристрої користувача безліч параметрів, використовуючи безпровідний зв'язок.

Спеціальний чіп збирає інформацію про швидкість (максимальну та середню), кількість пробіжок, пройдену відстань тощо.

Зібрана інформація зберігається в бортовий пам'яті, яка теж вмонтована у взуття. Згодом дані відправляються на безпровідний планшет, ПК або Mac.

В підошву кедів вмонтовано спеціальний мікропроцесор
В підошву кедів вмонтовано спеціальний мікропроцесор

А на спеціальному сайті miCoach кожен власник нових кедів зможе, використовуючи зібрану інформацію, зіставити власні показники з показниками інших футболістів.

І хоча кеди оснащені miCoach SPEED_CELL, важать вони всього 165 грамів (5,8 унції), таким чином це найлегші футбольні бутси світу. Виготовлені вони з так званої "Sprint-шкіри" - синтетичного матеріалу, набагато тоншого та легшого, ніж звичні матеріали, доступні на ринку сьогодні.

Окрім того, нові бутси від Adidas включають в себе антимікробну технологію Агіон.

Повідомляється, що Adizero f50 надійдуть в масовий продаж в листопаді, а коштуватимуть вони EUR 210 ($ 277).

Джерело: http://infuture.ru


Інші новини розділу

 • Як підготуватися до походу в басейн

  Як підготуватися до походу в басейн · Jane Holiday · 10.07.2017 13:00

  Плавання вважається одним із самих приємних способів кардіонавантаження. Воно дозволяє досягти найрізноманітніших результатів: підвищити пружність шкіри та тонус м'язів, відновити втомлені зв’язки після фізичних навантажень, натренувати серцевий м'яз і відчути себе здоровим. Якщо ви ще не пробували ходити в басейн, але вирішили розпочати, то ця стаття саме для вас.


 • Як правильно стрибати на скакалці

  Як правильно стрибати на скакалці · lesya · 13.11.2016 14:31

  На думку багатьох, стрибки через скакалку - це дитяча забава, залишена в дитинстві, не належить до серйозних тренувань. Та скептикам варто знати, що вправи зі скакалкою, особливо в поєднанні з бігом, плаванням, їздою на велосипеді, забезпечують чудове кардіо-навантаження. Та при цьому важливо розуміти, як правильно використовувати цей фітнес-інструмент.


 • Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні

  Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні · Марина Левицкая · 29.10.2016 18:53

  Навіщо їхати в Куршавель, коли у нас є власний гірськолижний курорт Буковель? Звичайно, можна відпочивати і там, і там. Але в своїх Карпатах треба побувати обов'язково: розчарування не буде точно.


 • Катання на роликах: всі "за" і "проти"

  Катання на роликах: всі "за" і "проти" · Марина Левицкая · 28.06.2016 21:25

  Сьогодні все більше сучасних людей обирають активний відпочинок на свіжому повітрі. Катання на роликах - найулюбленіший спосіб проведення вільного часу як серед молоді, так і серед дорослих.


 • Як віддати дитину на футбол?

  Як віддати дитину на футбол? · Марина Левицкая · 12.06.2016 18:09

  Футбол – улюблена гра мільйонів хлопчаків, яка розвиває фізичні дані, розумові та комунікаційні здібності, загартовує характер та вчить думати, грати в команді та взаємодіяти з іншими гравцями.