Японці розпочали виробництво масок - точних копій людських обличь Автор: lesya · Опубліковано: 12.10.2011 13:39 · Розділ: Нові технології

Цими днями японська компанія REAL-f почала приймати замовлення на виготовлення надзвичайно реалістичних 3D-копій обличь клієнтів. Копії і справді вирізняються надзвичайною точністю: деталі масок опрацьовані настільки тонко, що видно пори шкіри та навіть малюнок кровоносних судин ока.

Лінія масок отримала назву 3DFP - «тривимірні фотоформи» (3 Dimension Photo Form). До речі, компанія виготовлятиме не лише маски, але й копії всієї голови.

3D-модель голови створюється на основі фотографій, які роблять виключно у студії компанії. Сама фотосесія займає щонайменше годину. Далі – справа за 3D-принтером, який виготовляє маску чи «голову» з полівінілхлориду. Виконання одного замовлення займає близько двох-трьох тижнів.

Маски виглядають надзвичайно реалістично
Маски виглядають надзвичайно реалістично

За словами співробітників компанії, такий портрет (свій власний або ж коханої людини) клієнти замовлятимуть «на пам'ять». Ясна річ, 3DFP – задоволення не з дешевих. Копія обличчя вартуватиме замовнику близько 300 тисяч ієн (близько $ 4000), голови - в 450 тисяч. Однак вартість повторних копій буде в 2-5 рази нижчою.

Джерело: http://www.membrana.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.