Паталогоанатом вважає смерть Майкла Джексона вбивством Автор: lesya · Опубліковано: 12.10.2011 13:35 · Розділ: Музика

Цими днями Крістофер Роджерс, судмедексперт, який оглядав тіло короля поп-музики в ніч трагедії на 25 червня 2009 року, провівши процедуру автопсії, виступив на черговому засіданні у справі Конрада Мюррея, яке відбулося у Лос-Анджелесі.

За словами патологоанатома, Майкл Джексон був цілком здоровою людиною для свого віку. На думку медика, те, що сталося в особняку співака, було справжнісіньким вбивством.

Роджерс твердить, що серце Джексона не було покрите жировим прошарком, до появи якого схильна більшість чоловіків його віку. І незважаючи на версію адвокатів захисту, згідно із якою Джексон сам ввів собі смертельну дозу пропофолу, Крістофер впевнений, що насправді доктор Мюррей просто-на-просто не розрахував ту кількість ліків, яку він давав пацієнтові.

До речі, перед цим співробітники швидкої допомоги, які прибули за викликом у будинок Джексона, стверджували, що кумира мільйонів убило зволікання його особистого лікаря Конрада Мюррея, який викликав швидку допомогу лише через 20 хвилин після того, як виявив тіло Майкла без ознак життя.

Нагадаємо, що знаменитий Майкл Джексон помер від передозування найпотужнішого анестетика «Пропофілу», за допомогою якого музикант намагався подолати безсоння.

Конрад Мюррей не вважає себе винним (фото взято з сайту liveinternet.ru)
Конрад Мюррей не вважає себе винним (фото взято з сайту liveinternet.ru)

У відповідь на звинувачення доктор Конрад Мюррей цілком і повністю заперечує свою провину.

Процес триватиме від чотирьох до шести тижнів. І якщо провину Мюррея доведуть, йому загрожує до чотирьох років тюремного ув'язнення та позбавлення ліцензії на медичну практику.

Джерело: http://www.lifenews.ru


Інші новини розділу