В Нідерландах автомобілі оснастять "алкозамками" Автор: lesya · Опубліковано: 12.10.2011 13:26 · Розділ: Авто-мото

Нещодавно у Нідерландах винайшли новий технологічний спосіб боротьби з нетверезими водіями: з грудня 2011 на території Голландії діятиме правило, за яким водії, які сідали за кермо в стані алкогольного сп’яніння, зобов'язуватимуться оснастити свої автомобілі так званими «алкогольними замками».

Ці пристрої працюватимуть наступним чином: власник авто, знаходячись напідпитку та сідаючи за кермо, повинен буде дихнути в трубку на «замку», яка й визначить рівень алкоголю в крові водія. І якщо цей рівень перевищує норму, то автомобіль не заведеться.

В Нідерландах авто п'яних водіїв не заводитиметься
В Нідерландах авто п'яних водіїв не заводитиметься

Скоро весна, не забудьте переобуть свой автомобиль - недорогие шины на сайте www.mvo.ru.

Водіям, які не захочуть встановити прилад, загрожує позбавлення водійських прав терміном на п'ять років.

До речі, на сьогоднішній день в Нідерландах водіїв, у яких хоча б два рази було зафіксовано рівень алкоголю, що перевищує 1,0 проміле, автоматично позбавляють прав на керування транспортними засобоми. За статистикою, щороку в ДТП, пов'язаних із вживанням алкоголю за кермом, в Нідерландах гине близько 200 осіб.

Джерело: http://www.km.ru

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.