Пристрій SMELLIT: комп'ютерні ігри та кінофільми можна буде понюхати Автор: lesya · Опубліковано: 11.10.2011 13:32 · Розділ: Нові технології

Нещодавно представники французької компанії Olf-action розробили пристрій, який збагатить нюховими відчуттями різні види цифрових розваг. Пристрій отримав назву SMELLIT, і, цілком ймовірно, вже найближчим часом він надійде у масовий продаж.

Пристрій SMELLIT зовні досить елегантний, особливо у порівнянні з іншими подібними пристроями. І хоча представники фірми Olf-action не розкривають ні тонкощів функціонування пристрою SMELLIT, ні переліку видів запахів, які випускатиме цей пристрій, експерти твердять, що, судячи з рекламного кровожерливого монстра, в гамі запахів будуть присутні запахи тіла, крові та, можливо, смерті.

Пристрій дозволить відчутизапах
Пристрій дозволить відчутизапах

Ясна річ, в гамі запахів будуть присутні і приємніші запахи, такі як запахи квітів, запах моря, запахи різних видів їжі. До речі, можливості пристрою SMELLIT, можна буде "пронюхати" на Лісабонському шоу дизайну (Lisbon Design Show), яке відбудеться в Португалії з 11 по 15 жовтня цього року.

Джерело: http://www.dailytechinfo.org


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.