Стрижка Джастіна Бібера ледь не збанкротила виробників ляльок Автор: lesya · Опубліковано: 11.10.2011 13:27 · Розділ: Музика

Коли знаменитий Джастін Бібер вирішив постригтися перед власним днем народження, він і гадки не мав, що ставить під удар добробут багатьох компаній, які займаються створенням сувенірів із його зображенням. Це й не дивно, адже його зачіска довший час була відмінною рисою, своєрідною торговою маркою 17-річного співака.

Так, за словами директора і засновника американської компанії The Bridge Direct, яка з червня 2010 року займається виготовленням ляльок Джастіна Бібера, стрижка юнака завдала йому чимало збитків.

«Спочатку я не зрозумів, що він зробив, - говорить він. - Я раптом помітив якусь метушню: люди голосно перемовлялися та почали бігати з кабінету в кабінет. Я одразу ж зібрав усіх працівників у залі засідань, і ми переглянули фотографії Джастіна. Спочатку ми не зрозуміли, що сталося, та згодом усвідомили, що зникла його "торгівельна марка".

Такий перебіг подій змусив виробника ляльок на деякий час зупинити виробництво для того, щоб переробити зачіску пластикових Джастінів. Це коштувало компанії близько 100 тисяч доларів.

«Ми не хотіли засмучувати фанатів лялькою Джастіна Бібера, яка зовні відрізняється від знаменитості», - пояснює виробник.

Виробники ляльок змушені булипостригти своїх пластикових Джастінів
Виробники ляльок змушені булипостригти своїх пластикових Джастінів

І хоча компанія зазнала збитків, її представники впевнені, що втрати вдасться швидко відшкодувати за рахунок продажу ляльок підстриженого Джастіна Бібера. В компанії сподіваються, що він не почне принародно курити марихуану.

«Стрижка Джастіна стала для нас проблемою, та це не найгірше, що могло статися, - кажуть у The Bridge Direct. – А ось якщо він почне курити марихуану або ще якось проявить себе з гіршого боку, то це може зруйнувати наш маленький ляльковий бізнес. Адже продавці можуть зібрати ляльок з усіх полиць та повернути їх нам. А тоді ми – банкроти».

Джерело: http://www.womanews.ru


Інші новини розділу