Виявлено найбільш "антисанітарні" професії Автор: lesya · Опубліковано: 11.10.2011 13:21 · Розділ: Суспільство

Нещодавно група британських фахівців провела дослідження, спрямоване на виявлення найбільш антисанітарних професій. І виявилося, що найбрудніші робочі столи - у адвокатів та бухгалтерів.

Так, клавіатури представників саме цих професій є притулком мільйонів патогенів, які здатні швидко поширюватися серед працівників офісу та викликати спалахи інфекцій.

В рамках дослідження аналітики обстежили сотні офісів. І в більшості з них рівень гігієни не відповідав необхідному. Фахівці виявили небезпечні бактерії майже на 2/3 клавіатур, телефонів та столів. А під деякими предметами навіть розрослася справжня цвіль.

Клавіатура та монітор - притулок для бактерій
Клавіатура та монітор - притулок для бактерій

За статистикою, більше половини офісних службовців уявити собі не могли, що бактерії можуть ховатися в клавіатурах, на телефонах та моніторах. Дві третини працівників обідають безпосередньо на робочому місці, причому після цього не поспішають прибирати.

Отож у даному контексті доктор Ліза Екерлі, співавтор дослідження, радить регулярно очищати стіл та клавіатуру. А під час сезону грипу та застуди це потрібно робити ще частіше.

Джерело: http://www.zdr.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.