Чоловіки не довіряють нафарбованим жінкам Автор: lesya · Опубліковано: 07.10.2011 13:59 · Розділ: Суспільство

Нещодавно група вчених із США та Великобританії, виявила, що з якихось причин чоловіки не схильні довіряти нафарбованим жінкам. При цьому кількість косметики не впливає на оцінку чоловіками жіночої привабливості.

Так, в результаті проведеного дослідження виявилося, що представники сильної статі не відчувають особливої довіри до жінок з великою кількістю косметики на обличчі. В рамках експерименету дослідники пропонували чоловікам-добровольцям переглянути фотографії жінок з невеликою кількістю косметики на обличчі та жінок при повному макіяжі. Спершу учасники експерименту оцінювали жінок з точки зору привабливості та інтелекту, а потім визначали, довіряють вони їм чи ні.

Акцент на губах видає комунікабельних жінок
Акцент на губах видає комунікабельних жінок

І виявилося, що кількість косметики, якою користується жінка, не впливає на чоловічу оцінку її зовнішності та розумових здібностей. А ось рівень довіри до сильно нафарбованих представниць слабкої статі виявився набагато нижчим.

А перед цим інша група дослідників з’ясувала, що за манерою жінки фарбуватися можна дізнатися про її характер. Як правило, своє «жіноче начало» відкидають ті представниці прекрасної статі, які зовсім не використовують макіяж.

Натомість любительки нафарбуватися «від душі» вирізняються егоцентризмом або ж, цілком ймовірно, вдаються до макіяжу як до засобу захисту. При цьому яскраву помаду для губ обирають говіркі та чуттєві особи, тоді як акцент на очах видає уважних та розумних жінок.

Що стосується жінок, які використовують косметику по мінімуму, то вони, як правило, не люблять виділятися та прагнуть підкорити чоловіка умінням вибудовувати взаємини.

Джерело: http://www.aif.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.