В японії винайшли симулятор вагітності Автор: lesya · Опубліковано: 07.10.2011 13:55 · Розділ: Нові технології

Цими днями на виставці Tokyo Game Show 2011 фахівці Технологічного інституту Канагава представили громадськості свій новий винахід - симулятор вагітності.

Спеціально розроблена система вдягається на людину на зразок жилета. Оснащена вона гумовими надувними балонами, вібруючими пристроями, тактильними сенсорами та пневмоприводами. Симулятор дозволяє протягом декількох хвилин відчути, як протікає вагітність. Жилет надувається в процесі розвитку віртуального плоду, за яким можна спостерігати на моніторі. Система також надає можливість відчувати удари «малюка».

Симулятор дозволяє повністю відчути перебіг вагітності
Симулятор дозволяє повністю відчути перебіг вагітності

Для забезпечення повноти відчуттів, у ємність симулятора накачується вода. Температура води відповідає температурі навколоплідної рідини (37-28 градусів), тому людина може відчути те тепло, яке йде від «плоду».

Джерело: http://zhelezyaka.com


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.