Італійський суд оправдав "ніжну вбивцю" Аманду Нокс Автор: lesya · Опубліковано: 07.10.2011 13:53 · Розділ: Кримінал

Цими днями італійський суд скасував вирок американці Аманді Нокс, яку звинувачували у вбивстві своєї подруги з Великобританії, тіло якої знайшли зі слідами насильства в кімнаті університетського гуртожитку. Апеляційний суд італійського міста Перуджа скасував вирок двом обвинуваченим у справі про вбивство 21-річної британської студентки на ім’я Мередіт Керчер наприкінці 2007 року. Дівчину зарізали, за даними слідства, в ході сексуальної гри з садистським ухилом.

Спершу у скоєнні злочину звинувачувалися троє - американка Аманда Нокс, її друг, італієць Раффаеле Соллечіто та Руді Геде. Усіх трьох засудили до тривалих термінів ув'язнення, водночас усі вони вину свою заперечували. Офіційна версія вбивства виглядає наступним чином: Керчер, повернувшися увечері з гостей, відмовилася брати участь в груповому сексі з Нокс, Соллечіто та Геде, за що й була вбита.

Однак Нокс твердила, що, повернувшися додому, застала двері відчиненими. У ванні Нокс побачила кров, а вікно в одній із кімнат було розбите. До своєї сусідки дівчина не могла додзвонитися вже другий день ні на італійський, ні на англійський номери. Двері до кімнати дівчини були зачинені. Прийнявши душ та порадившись по телефону з матір'ю, Нокс викликала поліцію.

До речі, американські ЗМІ були на боці Аманди Нокс, і тому адвокати ретельно шукали якісь розбіжності в судових системах двох країн, намагаючись звільнити дівчину з італійської в'язниці.

Мередіт Керчер стала жертвою сексуальних ігор (фото взято з сайту ru.euronews.net)
Мередіт Керчер стала жертвою сексуальних ігор (фото взято з сайту ru.euronews.net)

До речі, прихильники Нокс в Сполучених Штатах сподіваються, що чотири роки життя, проведені Амандою в італійській в'язниці, компенсуються матеріально за рахунок популярності, яку Аманда Нокс здобула.

До речі, адвокати оскаржили рішення, в результаті чого апеляційний суд визнав представлені рік тому докази слідчих з обвинувачення Нокс і Соллечіто недостатніми.

А тим часом батьки Керчер не розуміють, як люди, засуджені на такі тривалі терміни, «одразу ж були виправдані». За словами батьків, все, чого вони хочуть, - це «справедливого розслідування звірячого вбивства васної дочки».

Джерело: http://www.topnews.ru


Інші новини розділу