Австралійки влаштували наймасштабніший у світі парад бікіні Автор: lesya · Опубліковано: 05.10.2011 13:50 · Розділ: Цікаві факти

Цими днями австралійські дівчата потрапили до Книги рекордів Гіннеса, влаштувавши наймасштабніший у світі парад в купальниках бікіні.

За словами представників Книги рекордів Гіннесса, 357 представниць прекрасної статі віком від 15 до 65 років, одягнувши купальники, взяли участь у демонстрації.

"Попередній рекорд було встановлено минулого року на Кайманових островах. Там у параді взяло участь більше трьох сотень (331) жінок, одягнених у бікіні. Однак цього року мешканкам Австралії вдалося перевершити це досягнення", - констатував суддя Книги рекордів Гіннесса Кріс Шіді

Дівчатам вдалося побити світовий рекорд
Дівчатам вдалося побити світовий рекорд

Подію організували співробітники місцевої газети Gold Coast Bulletin. Процесія одягнених у бікіні жінок почалася від великого торгового центру Gold Coast, звідки дівчата пройшли ще близько 1,6 кілометра вздовж пляжу Surfers Paradise, де й зафіксували остаточний рекорд. Зрозуміло, що такий своєрідний парад краси привабив та зацікавив не лише місцевих мешканців, але й гостей міста.

А ось іще один вельми цікавий рекорд, який, однак, так і не вдалося встановити, уже британським дівчатам: на початку серпня цього року британські дівчата збиралися встановити світовий рекорд, зв'язавши найдовший ланцюжок з бюстгальтерів, однак спроба провалилася через те, що ліфчики не вдавалося швидко розплутувати.

Джерело: http://news.siteua.org


Інші новини розділу