Найменший цифровий фотоапарат вміщатиметься на фаланзі пальця Автор: lesya · Опубліковано: 05.10.2011 13:47 · Розділ: Нові технології

Цими днями американський інтернет-магазин Hammacher Schlemmer розпочав продаж найменшого у світі цифрового фотоапарату за унікальною ціною. Тепер придбати цифровий мініфотоапарат зможе кожен бажаючий.

Розмір цього унікального фотоапарата не перевищує трьох сантиметрів. Він легко вміщається в одній фаланзі пальця вашої руки. Вага пристрою складає всього 15 грамів. За словами експертів, фотоапарат від Hammacher Schlemmer претендує на звання найменшої в світі цифрової фотокамери. Він схожий, скоріше, на дитячу іграшку, ніж на справжній фотоапарат. Однак пристрій доволі непогано "нафарширований" та справно виконує всі функції, які на нього покладаються.

Ясна річ, з такими мініатюрними розмірами камера позбавлена екрану, не має вона й оптичного видошукача, та, незважаючи на все це, відмінно фотографує.

Камера оснащена акумуляторною батареєю, яка, однак, розряджається вже протягом 30 хвилин активного використання фотоапарата. Фотоапарат оснащений камерою 2 Мп, яка дозволяє робити фотографії 1200x1600 пікселів та відео 640 x 480 пікселів. Формат фотографій - JPEG, а відео - AVI.

Цифровий фотоапарат оснащений картою пам'яті micro-SD об'ємом 2 Гб, хоча пам'ять можна розширити до 32Гб.

Мініатюрний цифровик Hammacher Schlemmer сумісний з Windows XP, Vista та Windows 7, а під'єднується пристрій до комп'ютера через порт USB.

Маленьку камеру можна носити з собою скрізь
Маленьку камеру можна носити з собою скрізь

Найменший у світі фотоапарат коштує близько 100 американських доларів, тому представники компанії Hammacher Schlemmer твердять, що така ціна зумовить великий попит на компактну мініфотокамеру, яку можна взяти з собою скрізь.

Директор з маркетингу Фред Бернс (Fred Berns) переконаний: "Це унікальна камера. Ми сподіваємося, що вже найближчим часом вона стане дуже популярною".

Джерело: http://infuture.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.