В Болгарії діятиме швидка допомога на ... мотоциклах Автор: Вікторія · Опубліковано: 04.06.2009 15:12 · Розділ: Медицина

В Болгарії розпочне роботу швидка допомога на мотоциклах. Як повідомив директор Військово-медичної академії, Стоян Тонев, в Софії працюватиме 12 двоколісних машин, ще 16 відправляться в інші міста країни. Крім того, в рятувальних операціях медики задіють п'ять чотириколісних всюдиходів. Мотокоманди спеціалізуватимуться на наданні екстреної допомоги при інфарктах, нещасних випадках, аваріях, катастрофах.

Ідею створення двоколісної швидкої болгарські медики запозичили у своїх колег з Італії, Великобританії і США, де мотобригади лікарів вже довели свою ефективність. За розрахунками, мотоцикл прибуватиме на місце події протягом 7 хвилин з моменту виклику, що є рекордним показником для столиці Болгарії, особливо в години пік.

Мотоцикли оснащені всім необхідним устаткуванням для надання екстреної кардіологічної допомоги - кардіомоніторами, дефібриляторами, кисневими апаратами, а також обладнанням та медикаментами для надання допомоги при важких травмах. Завдання таких бригад - надати максимально швидку допомогу до прибуття спеціально обладнаного автомобіля, що доставить потерпілого в клініку.

Джерело health.unian.net


Інші новини розділу