Британським підліткам покажуть фотографії зірок без фотошопу Автор: lesya · Опубліковано: 05.10.2011 13:30 · Розділ: Цікаві факти

Вже найближчим часом уряд Великобританії запустить освітню психологічну програму, в рамках якої підліткам показуватимуть необроблені фотографії поп-зірок.

Психологи твердять, що таке знайомство з рекламними та журнальними фото знаменитостей до їх обробки графічними редакторами допоможе підліткам зміцнити самооцінку та зменшити переживання з приводу недосконалості власного тіла. Зокрема підлітки матимуть можливість ретельно оглянути необроблені фотографії Брітні Спірс, на яких можна розгледіти всі фізичні недоліки співачки, які вміло приховуються в офіційних фотосесіях.

За словами міністра з питань рівноправності Лінн Фезерстоун (Lynne Featherstone), саме медіа та реклама нав'язують підліткам нереальні стандарти краси та досконалості, створені штучно. За результатами окремих досліджень, такі стандарти негативно впливають на самооцінку неповнолітніх. Фезерстоун вважає, що найбільш проблемним в цьому сенсі є вік від 10 до 11 років.

Запуск програми супроводжуватиметься виступами різних батьківських об'єднань, які закликатимуть дизайнерів та рекламників зменшити психологічний тиск на дітей. До факторів, які здійснюють цей тиск, насамперед зараховують відеоролики та фотографії, які роблять акцент на сексуальності медійних персонажів.

Джерело: http://lenta.ru


Інші новини розділу