Червоний колір вилікує від грипу, а жовтий - від депресії Автор: lesya · Опубліковано: 05.10.2011 13:21 · Розділ: Медицина

Останнім часом дедалі більшої популярності набувають нетрадиційні методи лікування різноманітних захворювань. І хоча фототерапію навряд чи можна зарахувати до таких методів, адже навіть в офіційній медицині активно функціонує поняття лікування кольором, все ж, погодьтеся, це щось незвичніше, ніж просте лікування пігулками чи настоями. А тим часом різні кольори для лікування недуг використовували не лише китайці, але і єгиптяни та інші народи. І сьогодні лікарі дедалі частіше поєднують стандартне лікування з порадами типу «червоне носити та від білого не відмовлятися». Отож який колір краще вибрати для лікування сезонних ГРВІ та депресивних настроїв?

Отже, червоний належить до елементів вогню. Емоція, за яку він відповідає, - радість. Червоний колір бадьорить та стимулює. Вважається, що він зміцнює кровоносну систему, а продукти червоного кольору позитивно впливають на систему кровотворення, активізують роботу серця, щитовидної залози, наднирників. Рекомендовано вживати червоні продукти в простудний період та при зниженні «життєвих сил». Однак надлишок червоного виснажує серцево-судинну енергію, викликає слабкість, метушливість та часом агресивність. Іноді може навіть ускладнити перебіг хвороби.

Далі – помаранчевий та жовтий – вони відповідають за гармонію та творення. Помаранчевий та жовтий контролюють шлунок, підшлункову залозу та селезінку. Вони – чудовий антидепресант, допомагають при нервозності, страхові, стимулюють апетит. Однак активний надлишок цих кольорів може викликати агресивність.

Білий колір - це душевний розвиток. Він контролює легені та роботу товстої кишки. Білий стимулює бронхолегеневі процеси, нормалізує флору кишечника, обмін рідини, контролює шкіру. Особливо рекомендується носити білий в період простудних захворювань та шкірних хвороб. Однак надлишок білого викликає надмірну тугу.

В простудний період рекомендують надавати перевагу червоному (фото з сайту kak-kak.info)
В простудний період рекомендують надавати перевагу червоному (фото з сайту kak-kak.info)

Чорний символізує упевненість та інтелектуальне зростання. Він контролює роботу нирок, сечового міхура, спинного та головного мозку. Контролює також генетику людини. Захищає від енергетичного ушкодження. Чорний – це енергія води. Він допомагає нормалізувати тиск, позбавляє негативних емоцій та головних болів. Допомагає в регенерації тканин після переломів, застосовують при болях у хребті. Однак занадто багато чорного викликає страх, тривогу.

Зелений символізує весну, народження, контролює печінку, жовчний міхур, кров, м'язи. Його рекомендують для творчості, заспокоєння, спортивних досягнень. Та надлишок зеленого викликає гнів, злість.

Джерело: http://kp.ru


Інші новини розділу