У Берліні відбувся фестиваль бутербродів Автор: lesya · Опубліковано: 04.10.2011 14:27 · Розділ: Події у світі

У вересні цього року у Берліні відбувся традиційний фестиваль бутербродів. В рамках цієї яскравої та незвичної події головна вулиця міста перетворилася у величезну безкоштовну їдальню, яку могли відвідати всі бажаючі.

Історія цього оригінального свята налічує понад тридцять років. Його традиційно відзначають у вересні. На цьому фестивалі кожен бажаючий може продемонструвати свої кулінарні здібності у виготовленні... бутербродів.

Основною родзинкою цьогорічного фестивалю став величезний бутерброд, створений групою кулінарів одного з провідних ресторанів міста. До речі, приз найбільшому умільцю з виготовлення бутербродів дістався теж досить-таки незвичний, особливо, якщо враховувати специфіку свята, - інфрачервоний стельовий обігрівач. Та не варто сумніватися: талановиті кулінари, яким вдалося здобути першість, обов’язково знайдуть йому застосування.

Виготовлення бутербродів - справжнє мистецтво
Виготовлення бутербродів - справжнє мистецтво

В день фестивалю Берлін був вщерть наповнений не лише їжею, але й різними кулінарними шоу, які демонстрували прості городяни, переодягнені в костюми бутербродів та інших їстівних предметів чи страв.

Що ж стосується переможця, то головний приз дістався простому кухарю сосисочної Марку Няйтенгу, який виготовив свій шедевр з чорного хліба, сиру та петрушки.

Джерело: http://talks.su


Інші новини розділу