Пентагон запустить лінію нижньої білизни для солдатів Автор: lesya · Опубліковано: 04.10.2011 14:20 · Розділ: Цікаві факти

Цими днями фахівці з Управління перспективними дослідженнями Міністерства оборони США (DARPA)вирішили забезпечити американських солдатів функціональною нижньою білизною, яка буде стежити за станом здоров'я, лікувати травми та акумулювати енергію тіла.

Новий проект отримав назву Warrior Web («Павутина воїна») та націлений не тільки на підтримку максимально комфортного мікроклімату солдата, але й на виконання безлічі важливих функцій.

Білизна, яка нагадує водолазний костюм, повинна слідкувати за основними показниками життєдіяльності військовослужбовця - диханням і серцебиттям. Вона також повинна забезпечувати «збір енергії», яка виробляється під час руху солдата. Та найцікавіше те, що нижня білизна вмітиме лікувати скелетно-м'язові травми.

Зовні функціональна нижня білизна нагадуватиме костюм
Зовні функціональна нижня білизна нагадуватиме костюм

До речі, саме ці травми стали справжньою проблемою американської армії: за результатами дослідження, проведеного минулого року, у 2006-му році кількість скелетно-м'язових травм досягла майже 750 тис. А в 2004 році 44% смертей особового складу ЗС США були викликані випадковими травмами.

Джерело: http://www.infomaniya.ru


Інші новини розділу