Міцний шлюб тримається на сексі Автор: lesya · Опубліковано: 03.10.2011 14:54 · Розділ: Цікаві факти

Знаменитий та популярний псхотерапевт Барбара Бартлі протягом тривалого часу (близько 7 років) проводила спостереження за подружніми парами, виявивши врешті-решт основні умови, необхідні для збереження довірливих та пристрасних стосунків між подружжям.

Найперше - не слід лягати в ліжко з поганим настроєм, краще скористатися правилом героїні Маргарет Мітчелл - подумаю про це завтра. Ще однією умовою довгого шлюбу є чесність, однак це зовсім не означає, що варто розповідати про всіх своїх колишніх партнерів. Проводьте відпустку виключно разом – це ще одне правило Бартлі. Твердження, ніби іноді варто відпочивати одне від одного, правильне, та для цього подружжю достатньо влаштувати короткий спа-вікенд у колі друзів чи подруг.

Шлюб пропадає без сексу
Шлюб пропадає без сексу

І ще одне - не можна стримувати свої емоції - тут важливо з'ясувати і висловити свою думку без образ. В турботі про дітей ніколи не слід забувати про себе. Тому для цього закохані повинні частіше робити одне одному сюрпризи. Психолог також упевнена, що подружжя повинне спати на спільному ліжку, а твердження про різні режими - це лише привід спати окремо, говорить Барбара. Загальне захоплення - це ще одна запорука міцного союзу. Однак, за твердженням психолога, лише наявність між партнерами сексуальних взаємин може зробити шлюб по-справжньому щасливим на довгі роки.

Джерело: http://www.infomaniya.ru


Інші новини розділу