Причина зайвої ваги - неправильний інтер'єр Автор: lesya · Опубліковано: 03.10.2011 14:51 · Розділ: Краса і здоров'я

Нещодавно експерти-дієтологи виявили вельми цікавий факт: в процесі проведення спеціального дослідження з’ясувалося, що люди втричі частіше з’їдають ті продукти, які одразу потрапляють у їхнє поле зору. Інакше кажучи, якщо, зголоднівши, Ви бачите перед собою корисний салат, то саме його Ви й оберете на обід. Та якщо інгредієнти для нього заховані в холодильник, навряд чи Вам захочеться його готувати.

Так, за словами професора дієтології з Університету Корнелл у Нью-Йорку Брайана Вансіка, на обсяг споживаної їжі впливає і той факт, де, власне, ми зберігаємо продукти.

На кухні краще відмовитися від відкритих полиць
На кухні краще відмовитися від відкритих полиць

В рамках дослідження фахівці сфотографували близько сотні кухонних шаф, попросивши добровольців вести щоденник харчування. Далі для участі в експерименті запросили ще 100 осіб, у чиїх шафах все поміняли місцями. І виявилося, та їжа, яка потрапляла в першу чергу на очі, частіше згадувалася в щоденниках.

Таким чином вчені переконані: якщо на першому плані стоять крекери або печиво, людина мимоволі обере їх. Отож краще обладнати кухню шафами, які приховуватимуть їжу від очей. Слід відмовитися також від відкритих полиць. Особливо це стосується експрес-продуктів, які підходять для перекусів. А з переїданням допоможе впоратися маленький холодильник та тарілка невеликого розміру, які дозволяють скоротити обсяг вживаної їжі на 22%.

Джерело: http://www.zdr.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.