Створено оракул XXI століття. Не обійшлось без ЦРУ Автор: lesya · Опубліковано: 03.10.2011 14:34 · Розділ: Нові технології

Нещодавно співробітники шведсько-американської компанії, яка підтримується ЦРУ, розробили нову технологію, яка може передбачати спалахи епідемій, терористичні загрози, економічні коливання та брак ресурсів.

Для того, щоб зазирнути в майбутнє, не потрібно володіти навиками хіромантії, розумітися на розташуванні світил на небі або ж вивчати карти таро. За словами розробників, нова технологія - це всеосяжний оракул майбутнього.

Шведсько-американська компанія під назвою Recorded Future, яка займається виробництвом програмного забезпечення, розробила програму, спеціалізація якої - інтелектуальний аналіз. За цією розробкою стоїть інвестиційна структура ЦРУ - In-Q-Tel. Цілком ймовірно, що запобігання терактів може стати одним із прикладів активного використання цієї програми.

"Це дуже корисний помічник, та пророкувати завжди важко. Наш світ сповнений цілою низкою небезпечних проблем, отож важливо розуміти, що такі люди, як Брейвік і ватажки Аль-Каїди володіють достатнім здоровим глуздом, ретельно приховуючи свої наміри через кодові слова та замаскований сенс", - твердить Магнус Рансторп, директор з досліджень Центру вивчення асиметричних загроз Шведського національного коледжу оборони (Försvarshögskolan) та один із провідних експертів Швеції з питань ісламського тероризму.

Нова програма зможе передбачати терористичні акти (фото взято з сайту novonews.lv)
Нова програма зможе передбачати терористичні акти (фото взято з сайту novonews.lv)

За допомогою "тимчасового двигуна аналітика" нова технологія допомагає експертам передбачати події та тенденції, переглядаючи сотні тисяч публікацій новин, блогів, відкритих джерел, комерційних видань, сайти урядів, фінансові бази даних тощо.

Далі програма відсіює безліч загальнодоступної інформації, прагнучи виявити зв'язки, витягти найважливіше, зіставити та візуалізувати інформацію, яка розкриває імовірні моделі минулого, теперішнього та майбутнього практично по всіх аспектах діяльності людини.

За словами розробників, цей інструмент буде настільки чутливим до змін даних, що зможе навіть "випереджати новини", передбачаючи політичні кризи, спалахи захворювань, основні зміни на ринку, брак ресурсів та стихійні лиха.

Спонсорами Recorded Future виступають компанія Google та ЦРУ.

До речі, Массачусетска концепція, яка лягла в основу цієї програми, схоже, є близькою родичкою аналогічних інструментів аналізу даних, які використовуються Dow Jones, Thomson Reuters та Selerity.

Їхня ідея полягає у розробці програмного забезпечення, яке, аналізуючи новини, передбачає, як певні події відобразяться на окремих акціях та на ринках в цілому.

Джерело: http://www.mignews.com/


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.