Вчені винайшли таблетки молодості Автор: lesya · Опубліковано: 29.09.2011 15:48 · Розділ: Медицина

Вже наступного місяця на прилавках британських аптек з’являться нові ліки – так звані таблетки молодості. Препарат розроблений місцевими науковцями, він здатен до 30 % усувати глибокі зморшки.

У дослідженні учених взяло участь 480 жінок. Вони вживали таблетки 3 рази на день та відзначили видиме скорочення глибоких зморшок на 10% після 14 тижнів вживання пігулок. Найкращий результат - 30%-скорочення - спостерігався при видаленні зморшок навколо очей. До речі, в учасниць, які приймали плацебо, результат був значно нижчим.

До складу таблеток молодості входить колаген - природний білок шкіри, який відповідає за її пружність та молодість. Біопсія шкіри учасниць експерименту показала, що вміст нового колагену у нижніх шарах шкіри в однієї п’ятої тих, хто приймав препарат, був значно вищим у порівнянні з тими, кому давали плацебо.

І якщо результати підтвердяться незалежними експертами, то новий препарат стане справжнім проривом у боротьбі зі старінням.

Таблетки містять колаген
Таблетки містять колаген

За словами фахівців, з віком у жінок сповільнюється відтворення гормону естрогену, в результаті чого відповідні ферменти значно швидше виводять колаген з організму. Водночас сповільнюється виробництво самого колагену, тому шкіра зазнає подвійного удару та стає менш пружною і зморшкуватою.

Новий засіб містить також вітаміни С і Е, екстракти сої і томатів, омега 3 жирні кислоти. Такий склад активовує гени, які підвищують рівень колагену і пружність шкіри. При цьому таблетки, на відміну від кремів, працюють зсередини.

За попередніми даними диво-пігулки коштуватимуть близько 60 фунтів стерлінгів, а придбати їх можна буде у Великобританії, Ірландії, Канаді та Іспанії.

Джерело: http://www.fittrends.ru/


Інші новини розділу