Лондонські урни дякуватимуть перехожим голосами знаменитостей Автор: lesya · Опубліковано: 29.09.2011 15:45 · Розділ: Цікаві факти

Вже найближчим часом у Лондоні та Ліверпулі з'являться урни, які вмітимуть розмовляти: вони дякуватимуть всім, хто викидатиме в них сміття, за дотримання охайності. Повідомляється, що новітні 25-літрові баки говоритимуть голосами знаменитостей та прикрасять міські вулиці вже з жовтня цього року. На думку влади, такі урни допоможуть покращити екологічну ситуацію, адже кожному захочеться, щоб йому подякував улюблений актор чи музикант.

При цьому чим більше сміття людина вкине до урни, тим активнішою буде подяка. За викинутий папірець чи банку урна говоритиме "Спасибі" чи "Ух, ти", а за пакет порожніх пляшок - заспіває цілу пісню. Серед "сміттєвих" композицій буде чимало переробок відомих пісень. Так, приміром, репертуар урн поповниться піснями "Rubbish soul" ("Сміттєва душа"), яка нагадуватиме хіт "Бітлз" "Rubber soul" ("Гумова душа"), а також композиція "Сміття, сміття, сміття" на основі пісні АВВА "Money, money, money".

У Британії зявляться урни, які дякуватимуть за те, що люди викидатимуть до них сміття (фото взято з сайту infomaniya.ru)
У Британії зявляться урни, які дякуватимуть за те, що люди викидатимуть до них сміття (фото взято з сайту infomaniya.ru)

Окрім того, лондонські урни говоритимуть зі столичним акцентом, а баки інших міст - з урахуванням особливостей місцевих діалектів та говірок. Свої голоси проектові вже віддали оперна співачка Дженіс Келлі, регбіст Кенні Логан та учасники телепроекту "Ікс-фактор".

Джерело: http://ecoportal.su


Інші новини розділу