Ірландський фермер вигнав напівоголену Ріанну зі свого поля Автор: lesya · Опубліковано: 28.09.2011 13:52 · Розділ: Музика

Знаменита співачка Ріанна на зйомках свого нового відеокліпу на пісню We Found Love в Белфасті зіткнулася з непередбаченою проблемою - її принади не припали до душі літньому фермеру, який зажадав, щоб знаменитість негайно припинила займатися розпустою на його полі.

61-річний фермер на ім’я Алан Грем, побачивши напівоголену Ріанну, не зрадів, а розсердився та пішов з'ясовувати, в чім справа.

Чоловік з’ясував, що на його території відбувалися зйомки відеокліпу Ріанни We Found Love, про що власника поля навіть не попередили, не говорячи вже про гроші.

Чоловікові не сподобалася напівоголена Ріанна
Чоловікові не сподобалася напівоголена Ріанна

Однак ірландець твердить, ніби його обурило саме те, що Ріанна була одягнена зухвало, а не те, що йому не заплатили. Він назвав її вигляд відразливим, а поведінку – непристойною. Чоловік зажадав, щоб дівчина разом зі знімальною групою негайно покинула його поле. За словами фермера, розмова відбулася мирно, на прощання вони з дівчиною потисли одне одному руки. І навіть після того, як чоловіку пояснили, що Ріанна – всесвітньо відома співачка, чоловік залишився непохитним.

Джерело: http://www.womanews.ru


Інші новини розділу