Вчені з'ясували, що таке щастя Автор: Вікторія · Опубліковано: 04.06.2009 17:23 · Розділ: Суспільство

Вчені Гарвардського університету, на основі дослідження, яке тривало 72 роки, з'ясували, що необхідно людині, щоб відчувати себе щасливою. Це, перед усім, освіта, міцна сім'я та хороші соціальні зв'язки. Вдоволеність життям доповнює здоровий спосіб життя, що включає мінімальний комплекс фізичних вправ, а також відсутність шкідливих звичок, як от куріння чи зловживання алкоголем.

Нормальна вага є однією з умов щасливого життя, не менш важливою ніж вміння адаптуватися до кризових ситуацій, вважають науковці. А забезпечити наявність цього відчуття не можуть ні гроші, ні слава, ні краса.

Дослідження, проведене на основі аналізу життя 150 випускників двох престижних університетів, показало, що той, хто добився популярності, впливу та зміг "збити пристойний капітал", частіше відчуває незадоволеність життям та більш схильний до депресії, в порівнянні з менш везучими однокурсниками. Щасливішими відчувають себе люди, які не ставили перед собою амбітних кар'єрних цілей, але мають міцні соціальні зв'язки, хорошу сім'ю та надійних друзів.

Джерело intv-inter.net


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.