Генетичне тестування - новий метод профілактики раку Автор: kseniya_www · Опубліковано: 10.01.2009 21:16 · Розділ: Медицина

[img]http://poglyad.com/i/news/doc.jpg[/img]

Університетський коледж Лондона розробляє генетичні тести, які зможуть виявити підвищений ризик раку грудей, яєчників та рак передміхурової залози для людей, в сім'ях яких не було таких захворювань.

В рамках цієї програми прокладається новий шлях з профілактики захворювань, пов'язаних із масовими перевірками на рак. Це збільшить попит на перевірку наявності такого гена в батьків, щоб уникнути його спадковості дітям.

За новинами університету, оголошено про народження дитини, в якої відсутній ризик раку. Дівчинка народилася після того, як батьки виключили ген BRCA1. За даними досліджень даний ген передається із жіночої сторони.

Перевірка ембріонів викликає протиріччя, оскільки світ не готовий до впровадження "дизайну дітей".

Разом з цим лікарі стверджують, що якщо техніка дає можливість зменшити ризик раку, то цей процес не повинен обмежуватися.

Основою для даних досліджень є лондонська громада євреїв, які мають високий ризик устаткування даних генів. Університет пропонує проводити тестування тільки для жінок, родичі яких мали рак.


Інші новини розділу