Bluetooth загрожує безпеці смартфонів Автор: lesya · Опубліковано: 26.09.2011 11:41 · Розділ: Нові технології

Цими днями група фахівців фінської компанії Codenomicon, яка займається питаннями безпеки зберігання даних, провела дослідження, в процесі якого з’ясувалося, що певні недоліки програмного забезпечення пристроїв з технологією Bluetooth роблять смартфони легкою здобиччю для хакерів.

Так, безпровідникова технологія передачі даних Bluetooth активно використовується в аксесуарах до стільникових телефонів і її безпека до цього часу не викликала нарікань. Однак експертам вдалося виявити наявність серйозних проблем у всіх протестованих Bluetooth-гарнітурах для автомобілів.

Як відомо, дані пристрої використовуються для того, щоб водії могли говорити по стільниковому телефону та керувати автомобілем одночасно. Однак низька безпека цих пристроїв надає зловмисникам доступ до інформації в телефоні користувача, призводячи до виникнення помилок в електроніці самого автомобіля, що загрожує безпеці водія.

За словами фахівців, якість програмного забезпечення рідко можуть помітити самі користувачі.

Технологія Bluetooth становить небезпеку для водіїв
Технологія Bluetooth становить небезпеку для водіїв

У відповідь на такі звинувачення у Bluetooth SIG повідомили, що технологія насправді є цілком безпечною.

Нагадаємо, що на початку серпня цього року в Мережі з’явилася інформація про те, що всесвітньо відомі смартфони Blackberry містять небезпечну уразливість, яка дозволяє хакерам отримати повний доступ до атакованих пристроїв.

Джерело: http://korrespondent.net


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.