Найбільший банк сперми відмовився від "продукції" рудих донорів Автор: lesya · Опубліковано: 26.09.2011 11:32 · Розділ: Цікаві факти

За даними The Daily Telegraph, цими днями найбільший у світі банк сперми відмовився від послуг рудоволосих донорів. Причина тому – часткова або повна відсутність замовлень на їхній генетичний матеріал. За словами директора міжнародної мережі банків сперми Cryos Оле Шоу (Ole Schou), останнім часом кількість бажаючих стати донорами сперми значно збільшилася, а це дозволяє банкам розбірливіше поводитися при їхньому відборі.

На сьогоднішній день, підкреслив Шоу, сховища банку загальним обсягом 70 літрів заповнені вщерть спермою різних донорів. Разом з цим, зазначає фахівець, на черзі на даний час стоїть ще близько 600 донорів.

"Занадто багато рудих бажають стати донорами, особливо у зіставленні з потребою в них. Не думаю, що ви оберете рудого донора, якщо тільки ваш партнер - наприклад, стерильний чоловік - не рудоволосий, або ж якщо у самотньої жінки немає особливої схильності до рудого", - говорить Шоу.

Сперми рудих - в надлишку, а попит на неї різко знизився (фото взято з сайту korrespondent.net)
Сперми рудих - в надлишку, а попит на неї різко знизився (фото взято з сайту korrespondent.net)

Спеціаліст ззначив, що єдиною країною зі стабільним попитом на сперму рудоволосих є Ірландія.

Шоу також розповів, що найбільш затребуваною на сьогоднішній день є сперма чорноволосих та карооких донорів, оскільки значна кількість клієнтів Cryos мешкають в Іспанії, Італії та Греції. Окрім того, спостерігається великий дефіцит сперми індійців, оскільки закони цієї країни забороняють експорт сім’я та яйцеклітин.

Джерело: http://medportal.ru/


Інші новини розділу