Ісландія - країна, де жінкам живеться найкраще Автор: lesya · Опубліковано: 23.09.2011 16:14 · Розділ: Суспільство

Цими днями співробітники американського журналу Newsweek склали рейтинг країн, де жінкам живеться найкраще. І, як не дивно, на першому місці опинилася Ісландія, випередивши такі розвинуті країни, як Швеція та Канада, які зайняли друге і третє місця відповідно.

А замикають першу п'ятірку рейтингу Данія та Фінляндія.

При складанні рейтингу експерти брали до уваги насамперед такі параметри, як права жінок, якість охорони здоров'я, рівень доступності освіти, можливість будувати кар'єру, а також участь представниць прекрасної статі у політичному житті країни.

В результаті Ісландія в сумі отримала 90 балів зі 100 можливих.

В Ісландії - найкращі умови для життя жінок (фото взято з сайту korrespondent.net)
В Ісландії - найкращі умови для життя жінок (фото взято з сайту korrespondent.net)

До речі, за результатами дослідження, великих успіхів у боротьбі за права жінок домоглися Швейцарія та Норвегія. А США опинилися лише на восьмому місці цього рейтингу, Австралія і Нідерланди замкнули десятку країн, сприятливих для проживання прекрасної половини людства.

Найбільш несприятливими країнами для проживання жінок визнані Чад, Афганістан та Ємен.

А нещодавно інший колектив дослідників опублікував результати роботи, проведеної в рамках діяльності некомерційної організації «Врятуйте дітей» (Save the Children). Експерти розглядали умови життя матерів у різних країнах світу. Росія опинилася на 38 місці за якістю життя матерів. США в рейтингу розташувалися на 31 місці.

А ось Ісландія не пасе задніх і тут: в переліку найкращих в плані материнства країн ця північна держава посіла другу сходинку, поступившись Норвегії. Найгіршим місцем на землі для матерів був визнаний Афганістан. Чад та Ємен також увійшли до десятки країн-аутсайдерів списку.

Джерело: http://www.infox.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.