Названо переможців Київського міжнародного кінофестивалю Автор: Вікторія · Опубліковано: 04.06.2009 16:18 · Розділ: Культура

Вчора в Києві відбулася церемонія закриття першого Київського міжнародного кінофестивалю, в рамках якої були названі переможці конкурсної програми.

Так, в номінації "Кращий художній фільм" перемогла стрічка "Турне" (режисер Горан Маркович, Сербія). Вона ж удостоєна нагороди за кращий сценарій. Кращою режисерською роботою визнана аргентинська картина "Злива" (Паула Хернандес). Нагороду за кращу операторську роботу отримала стрічка "Кращі речі" (Лол Кролі, Великобританія). В номінації "Краща чоловіча роль" переміг Антоніо Бірабент ("Три бажання", Аргентина). Кращою жіночою роллю визнана гра Світлани Крюк та Світлани Свірко ("Місяць в зеніті", Росія).

Любомірас Лаусіавічус ("Вогельфрай", Латвія) і Данута Стінка ("Ще раз", Польща) стали переможцями в категорії "Краща роль другого плану" (відповідно чоловіча і жіноча). Музичним супроводом фільму визнано музичне оформлення картини "Фінське танго" (Німеччина), композитори Крістоф Блейзер, Штефен Калес.

Крім того, дипломами кінофестивалю "За кращий акторський ансамбль" нагороджені фільми "Контракт" (Україна), "Фінське танго" (Німеччина), "Кадет" (Білорусь). Загалом, в

конкурсній та позаконкурсній програмах взяли участь 37 фільмів з більше 25 країн. Журі очолював польський режисер, Кшиштоф Зануссі.

Джерело podrobnosti.ua


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?