Вчені "дозволили" секс на першому побаченні Автор: lesya · Опубліковано: 23.09.2011 16:09 · Розділ: Суспільство

Як виявилося нещодавно, всі ті негласні установки та правила, якими керуються жінки, бажаючи утримати чоловіка своєї мрії, давно застаріли. Експерти пропонують насамперед відмовитися від консервативного правила «ніякого сексу на першому побаченні».

Так, спеціаліст з особистісних стосунків Бетані Маршалл вважає, що сліпе та нерозумне слідування цьому правилу не доведе до добра.

За словами фахівця, дотримуючись встановлених правил, ви можете заглушити внутрішній голос, який підказує вам, що ж робити, закликаючи прислухатися до власного досвіду. Ось, приміром, що стосується сексу, то випадковий зв'язок дуже часто переростає в повноцінні та тривалі взаємини. В результаті дослідження, проведеного нещодавно вченими Університету Айови, доволі велика частка взаємин розпочинається саме з випадкового сексу.

Вчені вважають, що деякі правила, якими керуються жінки у взаєминах з чоловіками, давно застаріли
Вчені вважають, що деякі правила, якими керуються жінки у взаєминах з чоловіками, давно застаріли

А що стосується правила, яке забороняє мешкати разом з чоловіком до шлюбу, то Національний центр статистики в області охорони здоров'я його повністю заперечує: виявляється що спільне проживання до весілля на успішність союзу аж ніяк не впливає.

На думку експертів, головне - чесно зізнаватися у своїх почуттях і бажаннях. Саме тому вони радять відмовитися від наступних правил: ніколи не лягати спати злими; не говорити про гроші до весілля; для пристрасності секс повинен бути спонтанним; жінці ніколи не слід виступати ініціатором у взаєминах та дзвонити партнерові часто.

Джерело: http://www.infomaniya.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.