В Англії вручено премію найкориснішому мультфільму Автор: lesya · Опубліковано: 23.09.2011 16:02 · Розділ: Цікаві факти

Мультфільм «Скубі-Ду» визнано найкориснішим з усіх дитячих програм англійського телебачення. Цими днями експерти склали рейтинг дитячих мультфільмів з точки зору рівня їхнього корисного впливу на юних глядачів. Загалом спеціалісти витратили близько 200 годин на перегляд ефіру дитячих каналів. У ході аналізу вони намагалися підрахувати, як часто у мультфільмах демонструвалася фізична активність.

Персонажі мультфільмів отримували бали за активність, хорошу поведінку, піші прогулянки та заняття спортом. І оскільки сюжет мультсеріалу- переможця «Скубі-Ду» змушує головних героїв серіалу втікати від монстрів, то нестачі фізичної активності у них, звісно, не спостерігалося.

А ось такий популярний серіал «Том і Джеррі» навіть не увійшов до першої п'ятірки. За ним розташувалися популярні у нас мультсеріали «Даша - мандрівниця», «Божевільні мелодії», «Губка Боб», а знамениті «Сімпсони» навіть не увійшли до «золотої десятки».

МультсеріалТом
МультсеріалТом

Міністр охорони здоров'я країни, Енн Мільтон, вважає: для того, щоб бути здоровим, дуже важливо правильно харчуватися та багато рухатися. Особливо на це слід звертати увагу дітям. На сьогоднішній день відомство вже прийняло рішення використовувати вплив мультгероїв на дітей - для того, щоб змінити спосіб життя багатьох юних глядачів.

Спільно із програмою LazyTown було запущено кампанію Change4Life. Персонаж Спартак, раціон якого включає всі корисні продукти, постійно перебуває в русі. На думку експертів, він повинен стати відмінним зразком для наслідування.

Джерело: http://www.zdr.ru/


Інші новини розділу