Кожен сьомий мешканець нашої планети жодного разу не відвідував лікаря Автор: lesya · Опубліковано: 23.09.2011 15:57 · Розділ: Суспільство

Експерти твердять, що кожен сьомий мешканець нашої планети ні разу в житті не відвідував лікаря. А все тому, що уряди багатьох країн воліють витрачати гроші на амбітні проекти, а не на необхідну підготовку медперсоналу.

Такі висновки були зроблені спеціалістами британського благодійного фонду Save the Children. У доповіді, опублікованій фондом, стверджується, що близько мільярда людей у світі жодного разу протягом свого життя не зверталися до лікарів. Автори доповіді відзначають, що уряди багатьох країн витрачають кошти, які виділяються на охорону здоров'я, далеко не на потрібні цілі.

Якби уряди держав витрачали кошти на навчання медперсоналу, смертність помітно знизилася б, твердять експерти
Якби уряди держав витрачали кошти на навчання медперсоналу, смертність помітно знизилася б, твердять експерти

Виходить, замість того, щоб фінансувати підготовку та навчання медичного персоналу, гроші вкладаються в амбітні проекти на кшталт зведення престижних клінік. В результаті мільйони людей вмирають від хворіб, які можна було б легко вилікувати.

Для прикладу експерти наводять такі країни, як Бангладеш і Непал: недавно влада цих країн інвестувала значні суми у розвиток мережі дільничних лікарів, і, як наслідок, - дитяча смертність стала помітно скорочуватися.

Джерело: http://www.aif.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.