Газель: ефективна перевозка для бізнесу Автор: kseniya_www · Опубліковано: 22.09.2011 17:58 · Розділ: Авто-мото

Щоб забезпечити доставку вантажів, що вимагають особливих умов зберігання, потрібні спеціальні транспортні засоби. Рефрижератор Газель дозволяє забезпечити стабільний температурний режим і перевозити будь-які товари (у тому числі продукти харчування) без ризику їх псування.

Спеціальна конструкція ізометричних фургонів і якісні холодильні установки дозволяють створити ідеальні умови для транспортування швидкопсувних вантажів. Рефрижератори Газель є модифікаціями моделей 3302 і 2310. Вантажопідйомність цих вантажівок складає 1,5 тонни.

Як і усі комерційні автомобілі цієї марки, ізометричні фургони ГАЗ відрізняються хорошою керованістю, динамікою і надійністю. Рефрижератори Газель не вимагають великих витрат при ремонті, і до них завжди легко знайти запасні частини. Завдяки продуманій конструкції і відмінним технічним характеристикам ці вантажівки не лише динамічні, але і маневренны, що особливо важливо, якщо доставку продуктів необхідно здійснювати в межі міста.

Демократична ціна, непримхливість, хороша прохідність, надійність паливна економічність - ось характеристики цих автомобілів, які забезпечили ним стабільну популярність на російському ринку.

Компанія "Автосистема" є офіційним дилером продукції автомобільного заводу Горького і пропонує ізометричний газель фургон вітчизняного виробництва за вигідними цінами.

Якщо вас цікавить рефрижератор Газель, ви можете ознайомитися з асортиментом моделей, представлених в нашому каталозі. На усі транспортні засоби поширюється заводська гарантія.

Інформація з сайту: http://www.avtosystem.su/


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.