Хетчбек Skoda Octavia RS разогнался до 323 километров в час Автор: kseniya_www · Опубліковано: 22.09.2011 17:19 · Розділ: Авто-мото

В наше время компания Skoda стремительно завоевывает украинский рынок, ведь эти авто всегда имеют замечательное сочетание цены и качества. Отметим, что продажа шкода фабия увенчалась успехом. Гармоничное сочетание малых габаритов и просторного салона, возможность выбора цвета кузова и типа двигателя и привлекательный дизайн сделали Skoda Fabia одним из самых любимых автомобилей жителей мегаполисов.

Компания не стоит на месте, они стремятся быть лучше, комфортнее и быстрее.

Так на "Неделе скорости", которая происходила на высушенном озере Бонневиль в США, штат ЮТА, хетчбек Skoda Octavia RS впервые за историю этой марки было названо самой быстрой "Шкодой". Следил за процессом - журналист британского издания Evo Ричарда Мидена, так от зафиксировал, что автомобиль достиг максимальную скорость 323,44 километры через час.

Для авто была сконструирована специальная версия хетчбека Skoda Octavia RS. Кроме этого на авто было установленно другие кузовные панели, которые изготовили из легких материалов, колесные диски, спортивную подвеску, заниженную на 80 миллиметров, специально изготовленный для этой "Октавии" передний подрамник.

Автомобиль оснащается двухлитровым бензиновым двигателем от обычного хетчбека Octavia RS, который ворсуется к больше чем 500 конских сил. Стандартный турбонагнетатель в машине заменен турбиной Garrett, которая развивает давление свыше 30 psi (кое-что больще 2 баров), кроме этого машина получила высокопроизводительный гоночный інтеркулер и мощную систему охлаждения, способную стабильно работать в условиях пустыни под полной нагрузкой.

Теперь, после достигнутого результата, уточняет AutoExpress, компания Skoda намеревается установить новое достижение в машинах, оснащенных двухлитровыми двигателями и сконструированных на базе серийных моделей. Для реализации этого достижения "Октавії" придется разогнаться к свыше 345 километров через час.


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.