Автоматизация производства - залог успеха и стабильности Автор: kseniya_www · Опубліковано: 22.09.2011 17:03 · Розділ: Техніка

Автоматизация каждого предприятия осуществляется с целью уменьшения расходов, уменьшения цены на производство продукции и как следствие увеличения спроса и прибыли.

В 2007 году был проведен конкурс комплексной автоматизации, который заключался в автоматизации водоснабжения на основе мобильной связи. В данном конкурсе выиграл Петербуржский холдинг, который реализует масло компрессорное и продает запасные части компрессора, и вместе с этим имеет полный производственный цикл по организации водоснабжения.

Компания, являющаяся эксклюзивным представителем фирмы «ALSTOM POWER HYDRO» – одного из 4-х крупнейших миро­вых производителей энергетического обо­рудования, ныне не только реконструирует системы управления, но и выполняет ком­плексные проекты по управлению мощными энергетическими предприятиями Северо-Западного региона России через компью­терные сети, через БИМ-ные линии пере­дачи, с дублированием систем управления через спутники.

Благодаря автоматизации данной системы были внесены изменения в технологический процесс, что облегчило контроль за соответствующими работами.


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.