Как найти богатого клиента? Автор: kseniya_www · Опубліковано: 22.09.2011 16:51 · Розділ: Суспільство

Каждая рекламная компания знает, что на всей товар есть свой купец. Если вы продаете рефераты - вам рекламироваться в учебных заведениях, общежитиях, или на бигбордах вблизи институтов. Если вы продаете элитные товары - реклама должна размещаться в местах, где концентрация богатых людей наибольшая.

Сегодня актуальным является размещение рекламы в элитных клубах, спа-салонах, местах для отдыха. Новым нау-хау стала реклама в элитных домах.

Понятно, что реклама в домах, где стоимость квартиры - несколько сотен тысяч долларов - это реклама для людей, которые имеют большие прибыли, - это сегмент выше среднего и элитный. В этом кругу можно выделить свою целевую аудиторию.

Основным преимуществом данного рекламного мероприятия является то, что размещение рекламных конструкций планируется круг лифтов на первом этаже парадного входа. Такое место обеспечивает 100% гарантию, что реклама попадет к жителям пока они ожидают лифта, и что аудитория будет 100% с высоким уровнем доходов.

В крупных городах Украины можно найти немало рекламных агентств, которые предлагают рекламу именно такого вида.

Ньютон - одна из таких компаний.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.