Американка з шестиметровими нігтями занесена до Книги рекордів Гіннеса Автор: lesya · Опубліковано: 22.09.2011 15:57 · Розділ: Цікаві факти

Мешканка США, виростивши нігті завдовжки шість метрів потрапила до «Книги рекордів Гіннеса». Повідомляється, що жінка не стригла нігті на руках протягом цілих 18 років.

Жінку з найдовшими на планеті нігтями звати Кріс Уолтон, а мешкає вона в Лас-Вегасі. До речі, представники редакції «Книги рекордів Гіннеса» мали можливість переконатися, що загальна довжина нігтів на руках Уолтон становить більше 6 метрів.

Неезважаючи на довжину нігтів, Кріс легко справляється з домашніми обов'язками (фото взято з сайту liveinternet.ru)
Неезважаючи на довжину нігтів, Кріс легко справляється з домашніми обов'язками (фото взято з сайту liveinternet.ru)

Цікаво, жінка ходить на маникюр в качестве модели, так як на її нігтях можна шедеври малювати.

Незважаючи на настільки екстравагантний манікюр, Уолтон, якій уже виповнилося 45, стверджує, що, як не дивно, самостійно справляється з домашніми обов'язками. До того ж, жінка кожного ранку самостійно наносить макіяж. А от з усіх повсякденних справ найскладніше їй даються набір SMS та досягання дрібних грошей з кишень.

За словами рекордсменки, протягом довгих 18 років, які вона витратила на вирощування нігтів, ця «ноша» їй неабияк набридла, однак при цьому посприяла кар'єрі співачки. А тепер завдяки своїм нігтям жінка ще й стала відомою на весь світ.

Однак жінка розповіла, що одразу ж після занесення до омріяної книги рекордів вона планує позбутися занадто довгих нігтів. Щоправда, робитиме це поступово – для того, щоб встигнути звикнути до вільного простору, який вивільниться навколо неї.

До речі, попередня власниця аналогічного рекорду також проживала у США. Сумарна довжина її нігтів перевищувала 8,5 метрів, однак у 2009-му році «манікюр» був безнадійно зіпсований в результаті автомобільної катастрофи.

Джерело: http://www.aif.ru


Інші новини розділу