Найдорожче плаття в світі Автор: Вікторія · Опубліковано: 05.06.2009 13:39 · Розділ: Цікаві факти

Дизайнер, Фейзол Абдулла завершує роботу над створенням найрозкішнішого та дорожчого плаття в світі, виготовленого із шовку та тафти і розшитого 751 діамантом. Вартість шедевру, що вже отримав назву "Соловей Куала-Лумпуру" — 30 млн. дол. США.

Розроблене це зухвало дороге вбрання в майстерні однієї з ювелірних лавок малазійського торгового центру, який належить близькосхідній ювелірній компанії Mouawad. Зазвичай на збір 750 відповідних діамантів потрібно не менше 6 - 7 місяців, але наявність у Mouawad великих запасів коштовних каменів значно прискорило роботу. Готовий виріб можна буде побачити на виставці моди STYLO, що відбудеться цього місяця в столиці Малайзії. На питання про те, чи зацікавить це диво покупців, замовник і директор виставки STYLO, Ненсі Ю відповіла так: «Це — витвір мистецтва, а в світі все ще достатньо багатих людей, що готові викласти за нього необхідну суму».

Сам дизайнер про свій витвір говорить: "Акції і навіть золото падають в ціні, а діаманти вічні. Це плаття прикрашене діамантами, і, придбавши його, ви нічого не втратите.

До цього, рекордсменом по вартості вважалося діамантове коротке платтячко від ювелірного дому дизайну Chis Aire, що було представлене моделлю Мей Андерсон 1 серпня 2008 року у Вашингтоні.

Джерело: 2000.net.ua


Інші новини розділу